Kundalini joogaga sain tuttavaks 13 aasta eest. Tundsin selle vastu vastupandamatut tõmmet juba enne kui üldse sinna sattusin. Ja ma pole pidanud pettuma – iga tund on siiani täis üllatusi ja eneseavastamist.

Hariduselt finantsjuht ja infotehnoloog, jõudsin koguda IT valdkonna töökogemusi üle 17 aasta. Peale noorema poja sündi andis elu mulle võimaluse aeg maha võtta ja kaaluda, mis on mulle mu elus oluline. Mitmed imelised ja valusad sündmused mu teel suunasid mind rajale, kus hakkasin süvitsi õppima kundalini joogat – et seda imelist teadmist ka teistega jagada.

Olen ka reiki I ja II astme terapeut, massöör, õppinud juurde psühhosomaatikat, aroomteraapiat, refleksoloogiat, ChildPlay joogat ja Tiibeti helikausside teraapilist mõju.

Naerujooga õpetaja koolituse läbisin 2015 septembris (Certified Laughter Yoga Leader, Laughter Yoga International University) õpetaja Ananda Dasi käe all ja sellest hetkest alates on naer mu elu parim tervendaja.

Nimi Ajaib Kaur viitab imelisele olevusele, kes kogeb oma hinge mõõtmatut suurust ning kiirgab seda kogemust ka teistele.