Kundalini jooga juurde jõudsin esmakordselt 2003. aasta sügisel, osaledes Marika Blossfeldti joogakursusel Polli talus. Marika juures kogetu viis mind edasistele otsingutele ja õpetajakoolituse õpingutele ning 2012. aastal lõpetasin rahvusvahelise Karam Kriya 1. astme kundalini jooga õpetaja koolituse. Sellest alates jätkan joogaga oma igapäevast teed, õppides ja õpetades Viljandis. Loomuliku jätkuna läksin õppima Shakti tantsu® Sara Avtar Kauri käe alla ning 2013. aasta sügisel sain Shakti tantsu® sertifitseeritud õpetajaks. Nüüdseks olen oma igapäevapraktikas ühendanud kundalini jooga väe ja Shakti tantsu® voolavuse, mis väljendub nii tundides kui kõikides muudes igapäevategevustes.

Minu vaimne nimi Jaipreet Kaur tähendab võimet ületada iga takistus ja raskus armastusega. Sellesse uskudes võib läbi minna kõigest! „Keep up and you`ll be kept!“

Shakti Tants® on teadliku ja palvusliku tantsu vorm, milles erinevad tantsuvormid, -stiilid ja -rütmid on ühendatud hingamise, keskendumise ja energiatööga. See loob võimsa joogaliku tööriista enda tasakaalustamiseks, loomaks harmooniat ja kogemaks lõpmatust selle lõpliku inimkeha sees. Sel tantsuvormil on erinevaid faase pehmetest venitustest kuni dünaamiliste seisvate harjutuste ja vaba tantsu, lõdvestuse ja meditatsioonini.

Shakti Tants® on loodud Sara Avtari poolt, kes on kundalini jooga õpetaja ja eluaegne tantsija, ning kes sai Yogi Bhajani õnnistuse aastal 2001.