Külluslikkus ja õitseng on Sinu tegelik essents ja sünniõigus

ÕITSEMISE AEG on inspiratsioonipäev, mil kohtuvad küllust käivitav kundalini jooga, vabastav tants, ehe looduse puudutus ning transformeerivad gongihelid. 

Igal aastal juulikuu keskel saabub aeg, mida pikkisilmi ootame. Hatu Mõisa pea 400-aastased põlispärnad puhkevad õide otsekui meenutades oma magusa kohaloluga ELU katkematut ja püha jätkumist. Sõltumata sellest, millised on olnud “olud” läbi aasta, on õitemeri ja mesilaste sumin see, mida püha naisenergiat sümboliseerivad pärnad meile külluslikult kingivad. Jagades tingimusteta meiega oma ilu, õite tervendavat nektarit, hoitust ja kindlustunnet sellest, et ELU oma õitsengus ja külluslikkuses läheb alati edasi.

“Õitsemise aeg” on õitseng eelkõige meie enda sees, kui saame ühenduse oma südameruumiga, sisemise rahu ja rahulolutundega. Nii hakkame nägema, et maailm on külluslik paik ning õnneseemned kasvavad meie enda sees.

Ruumi loovad ja hoiavad:
joogaõpetajad Terri ja Henry Mang, 
taimetoidu võlur Tiina Pappel, 
DJ Ivo Malm ning 
heliterapeut ja muusik Tiina Karjatse.

Kohtume 16. juulil kell 2 päeval

Sündmus kulgeb loodusele omases vabas voolamises kuni päikeseloojanguni kell 22:22.

Hatu Mõisa pere jagab Kundalini jooga üht võimsaimat külluse käivitamise praktikat.

Praktiseerime meditatsiooni, mis on külluslikkuse usaldamiseks isenedas.
Esimene osa sellest on sõna otseses mõttes jõukuse- ja külluseväravate avamiseks. See muudab täielikult sinu ettekujutust jumala-teadlikkusest. Sa mõistad, et sul on piiramatult varusid ja küllust. See meditatsiooni osa annab sulle selle usaldus-kogemuse ning tõmbab end sinu poole luues vaakumi, mida nimetame Shunia’ks – olematuse seisund. Kui sa tajud olematust, saavutad sa kõik. See meditatsioon avab selle Shunia ruumi sinu sees. Teine osa sellest meditatsioonist muudab iga ebaõnne õnneks.

Joogaõpetajad Terri Ja Henry räägivad küllusest nii:

Joogide jaoks küllus sisemine sügav veendumus, et kõik elus ettetulev ja elu ise on oma olemuselt külluslik ja et kõik toimuv leiab aset meie kasvamise hüvanguks. Juba kehastumine inimkogemusse, võimalus ”elumängus” osaleda on ülevoolava armastuse ja külluse väljendus. 

Küllusteadvuse seisundis aktiveerub sisemine magnetism, mis ei sõltu välistest oludest vaid seda saab jooga tehnoloogiate abil iseendas käivitada. Joogid on juba aastatuhandeid küllust manifesteerinud kvanttasandi lõpmatute võimaluste väljaga energeetilist koherentsust luues. 

Tiina Pappel on Hatu Mõisa taimetoidu võlur. Tema valmistatud maitsvad tasakaalus taimeroad panevad mõnust mõmisema nii mõnegi gurmaani. Õitsemise aeg sündmusel jagab Tiina oma maitsemeeli kosutava toiduelamuse loomise kunsti.

Vabastavat tantsu juhendab Ivo Malm

Ivo Malm on elektroonilise muusika fänn, DJ ning erinevate sündmuste ja festivalide kaaskorraldaja. 

Tervendavate helidega rändama viib meid Tiina Karjatse

Gongide ja helikausside tervendavad vibratsioonid aitavad saavutada sellise meelerahu seisundi, mille praktiseerimine võimaldab meil toime tulla igapäevase stressi ja pingega. Niimoodi lõõgastudes paraneb õpi- ja keskendumise võime, avalduvad loovad võimed. Läbi sisemise rahuseisundi tugevneb positiivne hoiak ja avaneb võimalus enese laiemaks teadvustamiseks

Sündmusel kohtume Hatu Mõisapargi ja  “metsaelanikega”. Igaüks saab kaasa korjata oma talvise teevaru küllusest ja õitsengust laetud pärnaõisi.

Häälestudes järjepidevalt õitsengu lainele pääseme ligi oma lõpmatule loovusele, karismale ja intuitsioonile.