2010. aastal alustasin oma Kundalini joogaõpetaja koolitust (tase 1 ja 2) 3ho-ga ja pühendusin otseselt Kundalini jooga õpetamisele. Enne seda lõpetasin ma Hiinas ja Pariisis ärijuhtimise magistriõppe ning töötasin mitu aastat tohututes äriettevõtetes, tundes samas palju valu. Nii astusin 2010. aastal teadliku enesehoolduse, enesearmastuse ja võõrutusravi valdkondadessee kõigil tasanditel.

2014. aastal asutasin Hannoveris (Saksamaa) esimese Kundalini Yoga keskuse Bliss. Minust sai psühhoteraapia meditsiiniväline praktik ja kliendikeskne kõneterapeut. Alates 2010. aastast olen osalenud igal Euroopa Kundalini joogafestivalil Prantsusmaal ja teinud vähemalt 30 päeva valget tantrat. Valge tantra meditatsiooni ajal oli mul selge visioon, kuidas saada lähemale oma saatuse täide viimisele. Otsustasin 2016. aastal teha oma Diamond Light Priestess diplomi, et töötada valguskristallide ja teemantvalgussagedustega.

Sellest ajast alates kasutan OMA PUHAST KANALIT ja AURA PUHASTAMISEKS kauneid kergkristallienergiaid, et puhastada karma, hirmud, emotsioonid ja mõttemallid füüsilisest ja kõigist teistest vaimsetest kehadest. Toetan paljusid nende isiklike hinge suunajatega kokkupuutumisel. Pakun ja müün malasid ja valguskristalle, mis tõukavad tagant ja stabiliseerivad teemantvalgustuse protsessi.

Armastan suunata juhendatud kergkristalli meditatsioone pingevabas olekus, rännates maailmas oma vaimsete kingituste abil. RETRIIDID, SEMINARID ja TÖÖTOAD on osa minu rõõmu ja täitumise teest ning alates 2019. aastast pakun hea meelegaDIAMOND LIGHT PRIESTESS Koolitusi. Loodan Teie kõigiga peatselt kohtuda!

Loe lisaks: www.kundaliniyogazentrum-bliss.de

Seekord kanaldab Nadine Tejpal meie Festivalil Pegasus-ükssarviku energiaid ja pakub aura puhastuse seansse. Ühe seansi aeg on 1,5 tundi ning hind 150€.
Aura puhastuse tervendusseansi saad broneerida siit.