Festival tulemas

Sat Nam armas hing!


Meil on rõõm teatada, et hoolimata kõigest toimub kundalini jooga festival 2020 juba mõne nädala pärast Hatu joogamõisas,
10. juuli – 12. juuli 2020. 

2020 aasta on olnud erakordne aasta! Kuue kuuga on meie reaalsus teinud läbi suure muutuse, palju mis varem tundus lihtne ja iseenesest mõistetav, ei ole seda enam. Ajal mil maailm otsib tasakaalu ning paljud armsaks saanud sündmused on edasi lükatud, otsustasime, et just nüüd on aeg kogukonnana kokku tulla, sedasi teineteist toetada ja luua muutust, mida näha soovime.

Tule Sinagi koos meiega tunnetama, kogema ja looma!

Veevalaja ajastu on käes, õhk on muutusi täis ning aeg on lasta minna vanal ning vastu võtta õnnistav uus.

Muutused on elu osa ja selle aasta sündmuste tõttu ei toimu festival nagu algselt planeeritud. Programmis on muutusi ning on suur tõenaolisus, et neid tuleb veelgi. Selle aasta festival on naiselikult voolav – anname endast parima, et voolavalt toetada Sinu teekonda nüüd ja edaspidi. 

Praeguseks on teada, et kolmel maagilisel päeval toimub üks südamlik ja ühtehoidev sündmus koos väga armsate õpetajatega. Kavas on mitmeid inspireerivaid töötubasid, muusikat ja tantsu, sügavaid meditatsioone, gongilõdvestusi ning ka vaba aega, et lihtsalt koos olla.

Festival on lastesõbralik ja sobib kogu perele  – tegevusi on nii naistele kui spetsiaalselt meestele. Lapsi ootab telk oma programmiga. 

Jooga- ja Shakti Tantsu õpetaja Jaipreet Anu Sööt Viljandimaalt toetab meid iseenda ja oma polaarsuste tasakaalu leidmisel. 

Raj Academy of Asian Music ning Amrit Nam Sarovari taustaga Taranbir Kaur juhatab meid enesekogemiseni läbi muinasjuttude sügavama mõistmise. 

Hatu joogamõisa särav perenaine Terri Prabhudeep viib meid mantrate ja šabad guru imelisse maailma. 

Kundalini jooga õpetaja ja Healthy Breast Program looja Sahiba Kaur toob naisteni teadlikkust joogalikust praktikast vähiennetuses.
Asjalik ja konkreetne Ats Ravprem paneb proovile meeste egomusklid. Programm täieneb pidevalt.

Festivali lõpetame tervendava RA MA DA SA üleilmse meditatsiooniga, mil meiega liituvad paljud joogid ja mediteerijad üle kogu maailma interneti vahendusel.

Hatu Mõis asub looduse rüpes, Tallinnast vaid tunnise autosõidu kaugusel, Lääne-Harju vallas. 

Kohale saab tulla autoga või kasutades sõidujagamist, kindlasti kaalu ühistranspordi ja festivalibussi kasutamist.

Festivali passi maksumus on sel aastal vaid 96€, perepilet (2 täiskavanut + lapsed) 150€.

Kui Sinu liitumine jääb vaid rahaliste vahendite nappuse taha, siis kasuta võimalust panustada töövahetusega või võta ühendust korraldajatega

Majutus oma telkimisvarustusega on festivali pääsme hinna sees. 

Alternatiivina on võimalik rentida kohta suures ja mugavas glamping puhketelgis või endale lausa oma telk rentida, tekkide-patjade ja valgete linadega. 

Toitlustuse eest tasumiseks varu kaasa sularaha või kasuta ettemaksu võimalust kodulehe kaudu.

Leave a Comment