Sahiba Kaur (Yelena) on atesteeritud Kundalini joogaõpetaja, Healthy Breast koolitaja (Sihtasutus MammAlive), Reiki terapeut, Zeni meditatsiooni praktik ja läbiviija.

Sahiba Kaur (Yelena) on Kundalini joogat ja zeni meditatsiooni praktiseerinud alates 2002. aastast. Pärast KRI atesteerimist 2016. aastal õpetab ta regulaarselt tunde, keskendudes naise tervisele.
Ta usub, et Kundalini on hämmastav terviklik vahend keha, meele ja vaimu harmooniasse viimiseks.

Sihtasutuse MammAlive eesmärgid on talle väga südamelähedased ja ta soovib kirglikult jagada programmi infot Eestis, kus ta praegu elab.
Ta jätkab toitumisharidust Cornelli veebikursuste ja Epigeneetiliste rakkude programmi kaudu.

Sihtasutus MammAlive on mittetulundusühing, mille on asutanud Sat Dharam Kaur ND ja mida juhivad vabatahtlikud, kes tegelevad kirglikult rinna tervisega seotud haridusega. Usume, et juhendamine, haridus ja tugi võivad aidata vähendada rinnavähi riski, kiirendada paranemist ja parandada heaolu. Alates 1996. aastast oleme koolitanud naisi Healthy Breast programmi kaudu, kuidas parandada nende tervist ning perede ja kogukondade tervist. Meie Healthy Breast õpetajad tegutsevad nüüd 15 riigis. Meie missioon on harida ja anda naistele võimalusi kogu maailmas tervislike toitumis- ja elustiilimuutuste tegemiseks, oma keha mõistmise parandamiseks ja teadlikkuse suurendamiseks keskkonna mõjudest nende tervisele, et vähendada rinnavähi riski nii praegu kui ka tulevastes põlvkondades. 

Loe lisaks: www.mammalive.net