Sat Guru Kaur Khalsa
Sat Guru Kaur Khalsa (Suurbritannia/Hispaania)

Sat Guru Kaur Khalsa on Briti kundalini jooga 1. ja 2. taseme juhtivõpetaja. Ta on elanud kundalini jooga maagilist teekonda juba 20 aastat baseerudes Barcelonas, ja õpetused liigutasid teda sügavalt elades kõrvuti meister Yogi Bhajaniga Espanolas, USA-s. 
Ta tunneb end olevat sügavalt ühendunud kuldse ketiga ning ta edastab kirglikult puhtaid kundalini jooga õpetusi oma töötubades ja meistriklassides kõikjal Euroopas ja Lõuna-Ameerikas. Ta on sertifitseeritud somaatilise kogemuse terapeut (Trauma Resolution Peter Levine’i eestvedamisel) ning kasutab seda lähenemist ka oma kundalini koolitustel ning töötubades üle maailma.
Sat Guru sai inspiratsiooni Yogi Bhajan’i õpetustest naistele ning sellal kui ta elas Mehhikos, puudutas üks tuntud šamaan tema kolmandat silma kristalliga ning ütles: “Mine, naised ootavad sind!”. Sellest ajast saadik olen ma koolitanud ja korraldanud tervendusringe naistele, eriprogrammiga retriite naistele, praktiseerimaks kundalini joogat ja meditatsioone selleks, et tervendada ja transformeerida nende elusid, ja taasühendada neid oma tõelise olemusega.
Ta usub, et Veevalaja ajastu saab tõeliselt aset leida siis kui naised võtavad omaks enda naiseliku väe ja võtavad vastutuse oma tarkuse ja projektsiooni eest, mida on vaja selleks, et elada sel uuel ajastul.
Sat Guru Kaur oma dünaamiline õpetaja, kes usub sellesse, et õpetused tuleb hoida puhaste, aga ka tõelistena, ja et neid tuleb edastada kaasaegsel ja läbipaistval moel jäädes samas ustavaks traditsioonidele.