Sel aastal oleme festivalile kutsunud mitmeid inspireerivaid külalisi, et koos kerguses joogatades ja mediteerides, lauldes ja tantsides, süües ja niisama olles luua hoitud südamekeskset maailma.
Liitu meiega!

Töötoad on mõeldud kõigile, sõltumata vanusest, taustast või varasematest jooga- ja meditatsioonikogemustest.

Teemad on väga praktilised ning mõeldud kõikidele osalejatele, et leida juhatust neil tormilistel aegadel

Festivali väikesematele külalistele on omaette lasteprogramm.

Kiika peagi siia tagasi – täiendame infot jooksvalt.

Kogu festivali programmi vaata siit

Naerujooga
Ajaib Kaur

Naeru ajal meel vaikib. Me ei saa samaaegselt südamest naerda ja olla hirmul!

Naer lisab meie ellu loomingulisust, õppimis- ja keskendumisvõimet, stressitaluvust ja elurõõmu, vabastab dogmadest, paneb vaatama elule uue pilguga.

Naerujoogas praktiseerime naeruharjutusi, naermist läbi tšakrate, naermise hingamisharjutusi, Gibberish’i ja sügavat lõdvestust.  Õpime, kuidas naerda tingimusteta oma meele naeruväärsuse üle. Sisemine jutupaunik muutub vaikseks ning  saad olla kohal selles hetkes – siin ja praegu. Naerujooga on sügav töö, mis viib meid sisemisele teekonnale, et vabastada vanu emotsioone, äratada endas sisemine laps ning kogeda rahu ja vaikust.  Sellises seisundis saame me olla meditatsioonis ja täielikult lõdvestunud. Naerutund on südant avardav, luues samal ajal osalejates sügava vaikuse ja parema kontakti endaga.


„Kui vaadata elu lähedalt, on see tragöödia; kui suures plaanis, siis komöödia”. – Charlie Chaplin

Sõsarkonna naistering
Terri Prabhudeep

Manifesteerimine naisenergias.

Kas ka Sina tunned, et pidevalt ennast survestades ja üle pingutades ei taha asjad enam edeneda?
Alanud Veevalaja ajastu tähistab uut viisi manifesteerimises.
Naisenergia loob teistega koos ringis ja ühenduse seemneid külvates – kaasates, toetades ja ülendades.
Naiselikud pehmed väärtused on need, mis alanud uuel ajastul juhatavad teed paremasse homsesse.

Elurõõmus ja vabalt voolav naisenergia manifesteerib mida tahes tehes teistega koostööd. Tema looming sünnib pehmuses ja kerguses ning ilma liigse pingutuseta. Ta teab, et kõik juhtub just siis kui on õige aeg. Ta usaldab sügaval sisimas, et kõik seni kogetu ning kogu Universumi vägi ja armastus on teda toetamas. Ta on arvestav ja paindlik ning voolab Kõiksuse loova vooga sünkroonis.

Fullvinyasa
Jocke & Terje

We will be using the Fullvinyasa concept as the tool to help us in the journey within. If you are interested, you can find more information about the concept from our website (Fullvinyasa Concept — Ooom Yoga) so let’s just go into the details of what we are trying to achieve with the class.

The first goal is to get out of the mind and connect with the physical body. Fullvinyasa is a strong, dynamic class, but we will teach it with progressions so that everyone can find their way of executing it. The movement is guided by a meditative loop created with a drum machine by Jocke. The loop is specially designed for this class, to give the desired rhythm for our breath. The even rhythmic breathing then leads the movement in our class.

The breath and our nervous system are connected. Influence one and you will influence the other. The deep rhythmic breathing we use balances our nervous system and calms down the mind. The dynamic sequence and asanas connect us with the physical body.

We are halfway there. With the dynamic, physical breathing practice we have reached the natural state. We are not occupying our illusionary dream world created by our mind, but a slightly more solid reality of here and now. Obviously not anything absolute or actually real, but at least not a dream within a dream.

At the end of the asana class, we start the process of slowing down and diving deeper in. We stay in a few easy poses for much longer and breathe slower. We go from the dynamic yang style practice into a more passive yin style practice. Effort is replaced with letting go. Observing the body and layer by layer releasing control, the control that has its roots in fear. Letting go, not adding on. The simple truth of yoga. Letting go of the structures of “self”.

From these slow poses, we seamlessly transition into a deep guided relaxation/meditation. We start the last part of our journey together. Who am I? There is no question bigger than that. Am I Jocke or is that just a concept? With Terje’s guidance, we start diving into the depth of our being. From the mind to the body and further into the heart. Where will we end up? We don’t know. It is up to each one of us to go and see. No one will do it for us.

“I can only show you the door. You’re the one that has to walk through it.” -Morpheus

Naistering: NAINE. EMA.
Liina Ravneet

Naistering: “NAINE. EMA.” 

Kuidas hoida emarollis naist enda sees ja toita naiselikkust. 
Jagame, jutustame, teeme voolavaid joogaliikumisi ja spetsiaalseid naiste meditatsioone, et (taas)luua ja tugevdada uhendus oma naiseliku algolemusega.

Muinasjuttude sügavus
Taranbir Kaur

Joogas ühendud oma Lõpmatu minaga, et olla siin ja praegu, olla ehe. Muinasjutu toel avad lõputu allika just Sinu enda sees, et olla taas ühenduses.

Meestejooga
Ats Ravprem

Jooga annab mehele mentaalse tasakaalu, korras närvisüsteemi, hea füüsise, õpetab ennast tundma ja oma intuitsiooni usaldama, hoiab keha terve ja tugeva, meele terava ja selge ning energia küllusliku.
Meeste jooga on suunatud mehele nii, et suurem oma harjutustest on dünaamiliselt füüsilised ja jõulised, mitte staatilised venitusharjutused. Meditatsioonides on lähtutud just mehele vajalikust – potents, potentsiaal, stabiilsus. 
Mehed on teistsugused kui naised ning sageli on lihtsam alustada joogaga tegelemist just teiste meestega koos.

Helirännak gongide ja helikaussidega
Kaia Karjatse

Helirännak gongide ja helikausside eeterlikus helifluidumis lõõgastab sügavuti ning tervendab keha, hinge ja vaimu. Helides mediteerides on võimalik kõikehõlmavat ühendvälja oma meeles kogeda ning leida tee sügavama enesetunnetuseni. Lõdvestusprotsess loob meelerahu ja meeleselgust. Teraapilised helisagedused rahustavad ja taastavad närvisüsteemi, värskendavad aju- ja mõttetööd ning käivitavad juba iseenesest targa keha isetervenemise võimed. Gongide, kristallhelikausside ja tuulekellade helivõngetes on maagiliselt puhastav ja stressi maandav vägi.

Pikk meditatsioon
Henry Prabhudeep

Meditatiivne Tervendamine™ kuulub täiendava ravimetoodika alla. Siin saavad kokku iidsed transformeerivad meditatsioonid, bhakti jooga energeetiline ülendamine ja kaasaegse süvapsühholoogia kompetentsus. Meditatiivse Tervendamise™ eesmärgiks on edendada head tervist, luua tervendust ning tasakaalustada meie enda loomulikku keha-meele seisundit. Antud meetod loob harmooniat sellesse dünaamilisse suhtesse, mis eksisteerib peentasandi ja käegakatsutava maailma vahel.
Meditatiivse tervendamise metoodika abiga võtame ette pikema teekonna iseenda sügavama tunnetuseni ning astume sammukese lähemale enesetervenduse protsessile.

Tervendused

Pegasus-ükssarviku kanaldus ja Aura Clearing
Nadine Tejpal

Tejpal on Teemantvalguste preestrinna. Ta kasutab AURA PUHASTAMISEKS oma MINU PUHAST KANALIT ja kauneid kergeid kristallienergiaid, et puhastada karma, hirmud, emotsioonid ja mõttemallid füüsilisest ja kõigist teistest vaimsetest kehadest. Ta toetab paljusid, et nad saaksid kontakti oma isiklike vaimujuhtidega.
Nadine Tejpal pakub ja müüb ka malasi ja valguskristalle, mis tõukavad ja stabiliseerivad teemantvalguse keha protsessi.

Siin saad registreeruda Nadine Tejpali aura tervenduse seansile: