Minu nimi on Vladislav (Vlad) Loginov – Kundalini jooga õpetaja, meedium, liikuv vaim (inspireerija), ingloloog, treener ja praktiseeriv energia- ja theta-tervendaja. Olen osalenud USAs “A Course in Miracles” kursusel koos Marianne Williamsoniga (kuulus kirjanik, keda toetab Oprah Winfrey, enam kui 20 raamatut, millest mõned on New Yorgi bestsellerid). http://kundaliniflow.space

Juhin heategevusfondi BeU SuperHumans füüsiliste ja psühholoogiliste erivajadustega lastele ja noortele. http://beu-fund.com

Kirjutan hommikuti haikusid – jaapani stiilis luulet, mis jagab terve spektri emotsioone ja meeleseisundeid vaid 3 reaga.

Lisainfo:
Minu nägemus:
Ma usun, et igal inimesel on ressursid ja potentsiaal arendada oma vaimu ja jõudu, et elada lõputult ühenduses väeallikaga.

Saavutused:
Olen elanud 17 aastat USAs, Suurbritannias ja Venemaal. Mul on kogemused töötamisel konsultatsiooni-, nafta- ja finantssektoris. www.vostockcapital.com ja http://ccapital.co.uk.
12+ aastat uurimistööd inimmeele, teadvuse, samuti reaalsuse juhtimisele keskendunud praktikatest. Olin juhtiv treener ja juhtisin edukalt Transferingi keskust Moskvas.
Olen praktiseerinud joogat peaaegu 14 aastat. Hakkasin 2020. aasta pandeemia ajal regulaarselt õpetama internetis 100 inimesele. Sealhulgas on spetsiaalsed tunnid füüsiliste ja psüühiliste erivajadustega vanemate ja laste jaoks. Praeguseks on tundides osalenud üle 60 inimese, pakkudes tuge 30 perele.
https://youtu.be/vZIxQysEKVk

Tähelepanu vääriv on rohkem kui 40 liikmega ratastoolitantsijate kollektiivi Happy Hearts käivitamine. Liikmetest on saanud rahvusvaheliste konkursside ja festivalide võitjaid ja laureaadid.
www.youtube.com/watch?v=zA9AVCBKp18
www.youtube.com/watch?v=0iu_MVXZSEE

Oleme koos õpilastega salvestanud ja meisterdanud mantra ning kavatseme välja anda lastele pühendatud albumi. https://youtu.be/vZIxQysEKVk
Tegin edukat koostööd ja kogusin üle 30 000 € heategevusorganisatsioonidele nagu Naked Hearts (www.nakedheart.org/en), Gift of Life (https://podari-zhizn.ru/main) ja Children Tumor Foundation (www.ctf.org).
Olin 2014. aastal Eesti ärimeeste Top 100 hulgas.
Olen taimetoitlane, harrastan regulaarselt paastu, varajast ärkamist ja vaimseid retriite. Olen osalenud Ironmanil Hawaiil ja jooksnud suure maratoni New Yorgis – lõpetades edetabeli tipus.