Kohtumiseni festivalil!

Sat Nam hea hing,
Juba mõne päeva pärast me kohtumegi!
Festivali ilmaprognoos lubab nii vihmapiiskasid kui päikesekiiri, seega ole hea ja vaata oma varustus üle, et oleksid kõigeks valmis. Suurem osa töötubadest toimub pargis, suure telgi all. Ootamatute ja äärmuslike ilmaolude korral on meil ootevalmis Hatu mõisa joogasaal, kus toimuvad ka varahommikused sadhanad. Lisaks toetab meid kuumade jookidega Yogi Tea.

Kohale jõudes jälgi palun juhiseid parkimise ning telkla asukoha osas, see toimub vaid selleks ettenähtud alal. Parkimiskohtade täitumisel palume jätta auto tee serva. Kui oled saabumas bussiga, siis aitab sind meie Festivali buss marsruudil Keila-Hatu. Oma sõidu broneerimiseks klikka siia

Me püüame festivali läbi viia võimalikult väikese jalajäljega, tekitades vähem olmeprügi ja sorteerides jäätmeid. Me palume, et Sinagi aitaksid sellele kaasa ning võtaksid kaasa oma sööginõud ja jätksid kaasa toomata plastikpudeleid – olgu see plastikuvaba festival!

Registratuuris esita oma festivali pääse, et saada käepael ning valida endale sobivate päevade söögikorrad. Toitlustusel on sõbralikud hinnad tänu meie armsatele vabatahtlikele, täpsem info hindadest siin.
Tasuda saad nii sularahas kui pangakaardiga.

Samas ootab Sind meie pisike armas bazaar, nii et varu kaasa pisut sularaha 🙂
Ning spetsiaalselt selleks kohandatud tervendustelgis pakuvad soodsamate festivalihindadega oma energiat erinevad tervendajad. Broneerimine infolauast.

Sel aastal oleme Sulle koostanud spetsiaalse festivaliprogrammi. Me saame kokku, et lõõgastuda, tervendada ja tugevdada oma elu…
Vaata siit kogu programmi: http://kundaliniyogafestival.ee/et/programm/
Lasteala programm asub siin.

Kohtumiseni festivalil!
Festivali tiim

Leave a Comment